WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODBIERZ NAJKORZYSTNIEJSZĄ OFERTĘ NA NOWĄ TOYOTĘ COROLLĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODBIERZ NAJKORZYSTNIEJSZĄOFERTĘ NA NOWĄ TOYOTĘ COROLLĘ!

Nowa Corolla TS robi wrażenie z każdej perspektywy. Smukła maska nadaje sportowego charakteru całej linii nadwozia. Rzucający w oczy przedni grill, reflektory LED, charakterystyczne wzory felg i nadwozie w dwój odcieniach składają się na spójną całość.

SPRAWDŹ

Corolla Touring Sports jest dostępna z dwoma napędami hybrydowymi i jednym silnikiem benzynowym. Silnik benzynowy 1,2 l z turbodoładowaniem ma moc 116 KM. Opracowane w technologii TNGA układy hybrydowe to oparty na silniku 1,8 l napęd

o mocy 122 KM oraz układ z 2,0 l o łącznej mocy 180 KM - żaden konwencjonalny silnik nie jest w stanie zaoferować jednocześnie tak dużej mocy i tak niskiego spalania.

SPRAWDŹ

Corolla Touring Sports jest dostępna z dwoma napędami hybrydowymi i jednym silnikiem benzynowym. Silnik benzynowy 1,2 l z turbodoładowaniem ma moc 116 KM. Opracowane w technologii TNGA układy hybrydowe to oparty na silniku 1,8 l napęd o mocy 122 KM oraz układ z 2,0 l o łącznej mocy 180 KM.

Jest wszechstronnym kombi oferującym moc możliwości i inteligentnych rozwiązań, które sprawdzają się na co dzień. Panoramiczny dach, bezdotykowo otwierana klapa bagażnika, ogromna przestrzeń bagażowa czy pakiet systemów Toyota Safety Sense sprawią, że nawet najdłuższa podróż będzie dla Ciebie i Twoich pasażerów czystą przyjemnością

SPRAWDŹ

Kabina pasażerska nowej Corolli Touring Sports została zaprojektowana na nowo, aby stworzyć przestronne, nowoczesne, spójne otoczenie. Zastosowano w nim nowe materiały, kolory i kompozycje, atrakcyjne wizualnie i przyjemne w dotyku. Szczególną uwagę poświęcono wersjom opracowanym na europejski rynek.

SPRAWDŹ

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODBIERZ NAJKORZYSTNIEJSZĄ OFERTĘ NA NOWĄ TOYOTĘ COROLLĘ

Właścicielem strony jest Dobrygowski sp. z o. o. z siedzibą w Lubinie, ul. Przemysłowa 1E, Polityka RODO